Marketingová
strategie

Vytvořím vám dlouhodobou i krátkodobou strategii na podporu produktu, služeb a celé firmy, která vám přinese očekávané výsledky. Připravím zadání pro kreativní a mediální agenturu a vezmu si na starosti koordinaci, vyhodnocování a optimalizace kampaní a zvolených médií.

Uvádění produktů
a služeb na trh

Navrhnu vaši produktovou strategii, cílovou skupinu a komunikaci. Pomůžu vám s uvedením novinek na trh, zvýšení obratu stávajících produktů nebo optimalizaci portfolia pro zvýšení zisku.

Rebranding
a remodeling

Pomůžu vám s vývojem nového loga nebo rebrandingem toho současného. Připravím koncept vaší nové firemní identity a materiály
pro úspěšnou prezentaci výrobku nebo služby. Rovněž navrhnu celkovou koncepci nebo remodeling vaší nové i stávající prodejny/prodejní sítě.

Komunikační
kampaně

Vytvořím vám ten správný koncept komunikace od zadání, výběru dodavatelů, exekuce, nákupu médií až po spuštění kampaně a její vyhodnocení

Marketingová
analýza

Ke každému rozhodnutí potřebujete správná data a správně vyhodnocená. Provedu analýzu vašich dat a dám vám doporučení pro exekuci. Pomůžu vám také identifikovat, jaká data ještě potřebujete a poradím, kde si je pořídit.

Marketingový
výzkum

Když potřebujete informace o trhu a zákaznících, tak můžete rovnou za výzkumnou agenturou. Ale většinou dostanete jen unifikovaný výzkum, protože agentura nemá čas a většinou ani znalosti z vašeho trhu. Já vám pomůžu jasně pojmenovat, které informace potřebujete z výzkumu dostat, vytvořím zadání, vyberu pro vás nejlepšího dodavatele. Na konci ode mě dostanete komentáře k výsledkům a jasná doporučení pro strategii.